Saç Ekimi

Home » Saç Ekimi Katagori » Saç Ekimi

Günümüzde çoğunlukla erkek bireylerde görüldüğü bilinmekle birlikte kadınlarda da farklı sebeplerden ötürü saç dökülmelerim olmaktadır. Ortaya çıkan bu kalıcı problemlere bir çözüm olarak saç ekimi uygulanır

Saç ekimi bir erkek için önemli estetik müdahaleler arasında. Saçsızlık için en etkili ve kalıcı çözüm olarak şuan, en geçerli tedavi yöntemi. Sizi bir andan olduğunuzdan daha farklı göstermeye yetecek bir uygulama. 

Video

Ekilen Saçlar Ne Zaman Çıkar?

Ekilen saçlar ortalama olarak 5 ay sonra çıkmaya başlar. Ekim sonrasında 1 ay sonra ekilen saçlar dökülür. Bu normal ve beklenen bir süreçtir. Sonra önümüzde ki 4 ay içerisinde saçlar yeniden çıkmaya başlar. Ondan sonra ister kesebilirsiniz, ister uzatabilirsiniz. Tamamen sizin kendi tercihinizdir.

Saç Ekimi Öncesi Ne Yapılmalı ?

İşlem öncesinde hem hastanın hemde doktorun yapması gereken bazı işlemler var. Hasta için ekim öncesinde mutlaka iyi araştırma yapmalı ve güvenebilecekleri merkezleri seçmeleri gerekir.

Ayrıca ekim öncesinde kan sulandırıcı ilaçların alınmaması gerekir. Sigara tüketiminin azaltılmış olması bu işin başarısı açısından önem arz eder.

Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları

 Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları

Yapılan hastaların öncesi sonrası resimleri İnternet sitelerinden yayınlanamaz. Yasal olarak kural dışı bir iştir. Bu yüzden eğer böyle bir talebiniz varsa, Whatsapp hatlarından talep etmeniz yeterli olacaktır. Size daha önce yapılmış ve paylaşımı için izin alınmış hasta fotoğrafları gösterilebilir.

Tekrarlamak İster mi ?

Fue Saç ekimi ile eğer tüm açıklıklar kapatılmış ise, ileri ki yıllarda bu işlemi tekrarlamak gerekmez. Ancak bir kısım bir bölge ekilmiş ise, sonradan da bu ekilmeyen kısım ek olarak kapatılmak istenirse, ek seanslar uygulanabilir. Düzenli olarak yenilenmesi gereken bir işlem değildir.

Saç ekimi işlemi ağrılı bir işlem mi

Ağrılı Bir İşlem mi?

Ekim esnasında minik anestezi uygulamaları yapılır. Bu sayede saç ekimi işlemi yapılırken bir ağrı veya sızı hissedilmez. Bu yüzden ameliyat konforlu geçer. Ameliyat sonrasında da gerekli ağrı kesici ilaçlar ile işlem sonrası da daha konforlu hale getirilir.

Saç Ekimi Fiyatları 2019

Bu tip uygulamalarda belirli bir fiyatlandırma yapılamamaktadır. Fiyatlar tamamen işlemi yapacak uzmanın gerekli kontrolleri yaptıktan sonra uygulamanın uzunluğu ve gerekliliklere göre bir fiyat skalası çıkarmasıyla belirlenir.

Ekilen saçlar ne zaman çıkar