Popo Kalça Estetiği

Home » Popo Estetiği » Popo Kalça Estetiği

Popo kalça estetiği ameliyatları ile popo büyütülebilir, küçültülebilir veya dik hale getirilir. Büyütme de silikon protez veya kişinin kendi yağı kullanılabilir. Popo küçültme ameliyatları da ise, genellikle liposuction dediğimiz yöntem ile yağ çıkartma işlemi yapılır. Küçültme de genelde iz kalmaz. Deri çıkartma işlemi yapılırsa belli belirsiz kalabilir.

Eğer Klasik Liposuction Ameliyatı ise aradığınız linke tıklayıp ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Operasyon Karnesi

Soru Cevap
Operasyon Süresi 1- 1,5 Saat
Operasyon Yeri Hastane
Anestezi Türü Genel
Ağrı Sızı Kısmen
İşe Başlama En Az 10 Gün
İlk Banyo 4 Gün
Tam İyileşme 1-3 Ay
Tekrar Gerektirir mi Gerektirmez
Spor Kardiyo 30-60 Gün
İz Kalır Mı Kısmen, Az
Yaş Sınırı 18
Dikiş Alımı Duruma Göre Değişebilir

Okumak İstemeyenler İçin

popo kalça estetiği youtube banner

Siz Uygun Hastasınız!!!

 • Poponuz vücudunuza oranla küçükse
 • Daha kıvrımlı, kalkık, dik ve hacimli bir popo istiyorsanız
 • Popo yanaklarınızda hacim farklılığı varsa
 • Hızlı kilo alıp verme sonucunda poponuz eridiyse
 • Kıyafetleriniz estetik açıdan kalçalarınıza oturmuyorsa
 • 18 yaşından büyükseniz
 • Vücudunuzda poponuz için yeterli yağ oranı varsa
 • Sağlık problemleriniz yok ise

Popo estetiği ameliyatlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca popo ameliyata da uygun olmalı. Bu yüzden aşağıda ki linke tıklayarak popo bölgesi fotoğrafınızı bize gönderebilir, hem uygun hasta kontrolü hemde fiyat bilgisi alabilirsiniz.

zty_saglik_Foto_iste_Talep_et

Siz Uygun Hasta Değilsiniz!!!

 • Poponuz için vücudunuzdan yeterli oranda yağ alınamıyorsa
 • 18 yaşından küçükseniz ve ebebevin izniniz yoksa
 • Bu operasyon için 7-8 gün istirahatlı olma imkânınız yoksa
 • Hıv Virüsü taşıyorsanız
 • Sürekli kullandığınız bir ilaç veya kronik bir rahatsızlığınız yoksa
 • Şeker hastası değil iseniz,

Yukarı daki seçeneklerden biri sizde var ise, ameliyat olma konusunda daha kontrollü ve bazı testlerden geçmeniz gerekebilir. Detayları görüşmek için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurt Dışından Gelen Hastalarımız için

Popo Kalça Estetiği için yurt Dışından veya İstanbul dışından gelen hastalar için İstanbul da kalma süresi pansuman ve kontroller transfer otel gibi konularda bilgi verilmek üzere sayfa oluşturulmuştur. Bunları öğrenmek için aşağıda ki linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Yurt dışı hasta protokolü

Öncesi Sonrası Talep Et

Popo kalça estetiği ameliyatını daha önce olmuş hasta görselleri tarafınıza ulaştırılır. Sizde bu ameliyatta sonrasında neler ile karşılaşacağınızı bilmiş olursunuz. Verilen görseller hastalar tarafından izni alınmış ve paylaşılmasında sakınca olmayan resimlerden oluşur. Talep formuna ulaşmak için aşağıda ki banner a tıklamanız yeterli

Öncesi Sonrası Talep Et

Ameliyat şartları

Ameliyat tam donanımlı bir hastanede olması gerekir. Bir gün süre ile hastanede yatış yapılır. Bu hasta için önemlidir. Ameliyat sonrasında 15 gün içinde hasta sosyal yaşantısına geri döner. Verilen bazı ilaçlar ile de ağrı ve sızı en aza indirilir.

Popo Kalça Estetiği Genel Bilgilendirme

Popo bazı kadınlar için çok önemli. Popo da olan şekilsizlik ve dolgun olmayan bir popo çok rahatsızlık veriyor. Son yıllarda da popo estetiğinde büyük gelişmeler var. Buna paralel olarak da ameliyat sayılarında büyük artışlar var. Sadece kadınlar değil, erkeklerinde vazgeçilmez estetik ameliyatı olmuş durumda.

popo kalça estetiği

Popo Estetiği ile germe

Popo kaldırma işlemi veya dolgunlaştırma olarak 2 temel tipte bölünür. Popo kaldırma genelde silikon protezler ile yapılır. Bazı hastalar da ise, hastanın kendi yağından alınarak popo bölgesine transfer edilerek de kaldırma işlemi yapılır. 

Bir farklı yöntem ise, hazır dolguların enjekte edilmesi ile yapılır. Bu yöntemlerden hangisi size en uygun olacak ise, doktor bir tercih yapar. Dolgunlaştırmak içinde aynı yöntemler uygulanır. Sonuç olarak vücudunuza uygun bir popo tasarımı yapılmış olur.

popo estetiği

Tekniker arasında ki farklar

Popo Kalça Estetiğinde Silikon protez ömürlük uygulamalardır. Bir kere silikon konulduğunda istenmediği sürece orada kalır. Ayrıca bir bakım veya ameliyatı tekrar etmek gerekmez. Diğer hazır dolgularda ise, 6-7 yıl sonra hazır dolgunun bir şekilde eriyerek vücuttan atıldığı görülür. 

Kendi yapından alınan yağlardan popo estetiği yapılmak isteniyor ise, bu da vücut yapısına göre vücutta kalır. En az gene 6-7 sene kalır. Ama vücut bu yağlara reaksiyon göstermez ise, erime fazla görülmez.

Brezilya kalça estetiği 

Liposuction ile popo – kalça şekillendirme

Bazı durumlarda popoya ek bir uygulamanın aksine, fazla olan yağların dışarıya atılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda popoya şekil vermek için, liposuction uygulaması yapılır. Bu uygulama ile fazla yağlar alınarak daha gergin ve estetik bir popo ortaya çıkar. 

Kalça ve uyluk germe işleminde de aynı şekilde fazla yağlar alındıktan sonra bir germe işlemi yapılması gerekebilir. Burada yapılan germe fazla derinin kesilerek daha gergin bir yerden dikilmesi anlamına geliyor. İşlem uygulaması oldukça basittir. 

Brezilya kalça estetiği 

Bu tabir artık sık duyulan bir tabir. Bu bölgede yaşayan insanların kalça kısmı normalden biraz daha yukarıdadır. Aslında estetik olarak tek tip hoş görünmez. Ama Ülkemizde bu şekilde popo dizaynı isteyen hastalarımız çok. 

Gerekli incelemelerin yapıldığını ve istedikleri popo yapısına en uygun şekli verebileceğimizi bilmenizi isterim.