Penis Dolgusu (Yağ enjeksiyonu ile)

Home » Penis Estetiği Katagori » Penise Yağ Enjeksiyonu (Penis Dolgusu)

Penis dolgusu nedir

Penis kalınlaştırma ameliyatlarında penisi kalınlaştırmak üzere kullanılan 2 yöntemden biridir. Kimyasal hazır dolguları penis deri altına enjekte edilerek peniste kalınlaşma sağlanabilir. Aynı zamanda hastanın kendi yağından bir miktar yağ ve yağ dokusu alınarak yine penis içerisine enjekte edilerek penis kalınlaşabilir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı [Video]

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı
Penis Estetiği Fiyatları Nasıl Belirlenir [Video]

Penis Estetiği Fiyatları Nasıl Belirlenir

Penis Kalınlaştırma ile kaç cm kalınlık olur

Penis kalınlaştırma, uzatma ameliyatları gibi sınırlı ölçüde bir büyüme ile sınırlı değil. Kalınlaştırma da bir sınır yok. Ama estetik olarak penisin uzunluğuna göre bir kalınlık olmasına dikkat etmek gerekir. Bu yüzden ortalama olarak 4 cm lik bir kalınlık ideal olarak kabul edilmektedir. Penis büyütme ameliyatlarında ise en çok 2,5 cm lik bir uzaman meydana gelebilir.

Penise yağ enjeksiyonu nasıl yapılır

Penis bölgesine yapılan tüm operasyonlar hastane koşullarında yapılmaktadır. Yani genel anestezi ile yapılır. Hastane ortamında yapılan bu işlem sonrasında penis bölgesine vücuttan alınan veya yapay dolgular ile penis kalınlaştırılır.

Penise yağ enjeksiyonu nasıl yapılır

Enjekte edilen yağların bir kısmı eriyecektir. Bu yüzden bu öngörülerek elde edilmek istenen kalınlığı yakalamak için fazla fazla enjeksiyon yapılır. Ameliyat sonrasında ağrı sızı olmaz. İşlemede bir problem gözlenmez. Bir gün süre ile hastane de kalmak icap edebilir. Eğer gerekmez ise aynı gün taburcu olunabilir.

Penis kalınlaştırma ameliyatı sonrasında bir kaç gün sonra bir kontrol edilmesi gerekir. 3 hafta süre ile cinsel ilişki yapılmaması gerekir. Bunun  yanında elle mastürbasyon bile yapmamak lazımdır. Bölgenin daha hızlı iyileşmesi için bu gereklidir.

Penise yağ enjeksiyonu sonrası yağların kayması

Penis bölgesine yapılan yağ enjeksiyonu eğer uzman ellerde yapılmış ise, asla başka alanlara kayma yapmaz. Çünkü doğru enjeksiyon ile orantılı penis kalınlaştırma sağlanabilir. Doktor seçimi yapılırken bu kriteri de düşünmenize gerekir. İşinde uzmana hekimler tercih edilmelidir.

Kombine penis estetiği

Kombine penis estetiği

Kalınlaştırma yaptıran hastalar genelde bununla birlikte büyütme yani uzatma ameliyatları da yapmaktadır. Penis boyunu biraz uzatmak kalınlaştırma ile birlikte yapıldığında daha istenen sonuçlar elde etmenize yardımcı olabiliyor. Bunun yanında karın ön duvarı yağlı olan hastalarında liposuction ile bu işlemi birleştirmesi sonucunda karından ötürü penisin içeride olmasının da önüne geçilerek peniste istenen form elde edilmiş olabiliyor.

Kısacası penis estetiğinde kalınlaştırma büyütme ameliyatı ile kombine edilebilir. Aynı ameliyat içerisinde bu iki ameliyata ek olarak karın liposuction yaparak bu 3 ameliyat tek ameliyatta birleştirilerek kombine olarak yapılabilir.

Penis dolgusu hangisi olmalı

Penis dolgusu işleminde 2 tercih var. Birincisi hastanın kendi doğal yağının kullanılmasıdır. Bir diğeri ise,  kimyasal dolgu malzemeleridir. İkisi de aslında iş görür. Ama biz tercih olarak hastanın kendi yağından alınarak penis bölgesine transfer işlemini tercih ediyoruz. En azından vücudun içerisinden bir madde olması daha iç rahatlatıcı.