Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Home » Penis Estetiği Katagori » Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis kalınlaştırma için yapılan ameliyat dolgu işlemidir. Karın veya yan simitlerden o da olmadı kasık bölgesinden bir miktar yağ alınır. Bu alınan yağlar ise, penis derisinin altında transfer edilir. Aslında kolay basit ve sonuçları da başarılı ameliyatlar. İstanbul da bu ameliyat olmak için gelen hastalar 2 gün kalması yeterli olacaktır. Türkiye dışında ise, 3 gün ayırmaları yeterli olacaktır.

Uzatma ile birlikte de rahatla yapılır. Penis büyütme ameliyatı için yurt dışı ve İstanbul dışı prosedürü aynıdır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı [Video]

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı
Penis Estetiği Fiyatları Nasıl Belirlenir [Video]

Penis Estetiği Fiyatları Nasıl Belirlenir

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır ? 

Penis kalınlaştırma ameliyatında en sık yapılan yöntem yağ enjeksiyonudur. Bu yöntem geçerliliği olan ve sonuçları yüz güldüren bir yöntemdir. İşlem kısa sürer ve yan etkisi olmayan efektif bir işlemdir. 

Penisin vücut içinde kalan kısmını leğen kemiğine bağlayan bir yapı vardır. Bu yapı ameliyat yapılarak penis boyutu istenilen boyuta gelir. Ortalama 3-4 cm olarak peniste kalıcı bir uzama meydana gelir. Penis büyütme ameliyatı ile erkekler penislerindeki hoşnut olmadığı durumlardan kurtulmaktadırlar. Penis estetiği ameliyatını tercih ederken uygulanacak tedavi sonucu detaylı araştırılmalıdır.

Yapılan işlem yine hastadan başka kısımlardan alınan yağların penis bölgesine transferi işlemidir. Vücuttan alından yağlar bazı işlemlere maruz kalacaktır. Bu işlemler sonrasında da penis bölgesine orantılı olarak enjekte edilerek ameliyat tamamlanır. 

Penis kalınlaştırma ameliyatı fiyatı

Fiyat bilgisini İnternet sitemizde veremiyoruz. Bunun nedeni yasal gereklilikler. Ama WhatsApp hesabımızdan yazdığınızda arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Uzatma yapılmadan sadece kalınlaştırma yapılması daha makul bir ücret oluşturur. Fiyatın içine yurt dışı veya İstanbul dışı hastası değil iseniz sabittir. Yurt dışından gelecek olan hastalarımız için extra olarak otel konaklaması yapılmaktadır. Bu da extra olarak maliyetlendirilir.

İşlem Ne Kadar Kalıcıdır ?

Transfer edilen yağların bir kısmı ilk 6 aydan sonra eriyecektir. Bu beklenen doğal bir süreçtir. Bu süreç sonrasında penis kalınlığından bir miktar inme meydana gelir. Biz bu erimeyi bildiğimiz için transfer edilen yağ miktarını normalden biraz fazla yaparız ki erime sonrasında aslında istediğimiz netice elde edilsin. 

Penis bölgesinde transfer sonrasında kalan yağlar ömür botu kalıcıdır. Yani bu işlemi tekrar tekrar yapmak gerekmez. Bir kere yapılması kesin ve kalıcı netice almak için yeterli olacaktır. Ama hastanın kişisel tercihlerine göre 6 ay sonra bir miktar daha yağ transferi yapılması istenebilir. Böyle bir durumda işlem tekrarlanabilir. 

Penis bölgesine transfer edilen yağlar vücuttan liposuction yöntemi ile alınır. Bu işlem ameliyat izi bırakmayan bir işlemdir. Vücudun hangi bölgesinden yağ alınacağına da muayene sonrası karar verilir. Ona göre bir bölge seçilerek işlem yapılır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır

İşleminin Yan Etkileri Var mı ? 

Penis kalınlaştırma işleminde erkeğin kendi yağları bu iş için kullanılır. Bu yüzden yabancı bir cisim vücuda girmeyeceği için yan etkisi gözlenmez. İşlemde bu zamana kadar kanıtlanan bir yan etki gözlenmemektedir. 

Ameliyat Sonrası Ağrı Olur mu ?

Penis kalınlaştırma ameliyatı lokal anestezi ile yapılır. Bu yüzden bu ameliyat esnasında hasta tamamen uyumaz. Ama işlem yapılan bölgede bir ağrı veya sızı da hissetmez. Bu yüzden ameliyat konforlu bir ameliyattır. Ameliyat sonrasında bir kaç saat hasta dinlendikten sonra evine dönebilir. Ortalama olarak da bir ay süre ile cinsel ilişkiye girmemesi gerekir. Bu perhiz sonrası normal cinsel yaşantısına geri dönebilir.

Neden Ameliyata İhtiyacı Duyulur ? 

Bu sorunun cevabı aslında birazda psikolojik etkenlerden kaynaklanır. Çünkü kişi kendini kötü hissediyorsa bu işlemi yaptırabilir. Bu işlem sonrasında kendini daha öz güvenli hissediyorsa da bu işlemi rahatlıkla yapabilir. Ayrıca gerçekten kalın olmayan bir penis, hastalıktan kaynaklı olan penis sorunları cinsel ilişki esnasında partnerine de sıkıntı verebilir. 

Penis boyunun uzun olması orgazma olmada çok etkili değildir. Ama zevk eşiği penis kalınlığına bağlı diyebiliriz. Yani uzun olmasından sa kalın ama kısa olması cinsel ilişki açısından daha önemlidir diyebiliriz.

Testislere Zarar Verir mi ? 

Transfer edilen yağlar akışkan değildir. Bu yüzden penis üstünden testislere gitmesi olası değil. Bu bir söylendi olmakla beraber aslı da yoktur.

Penis Kalınlaştırıcı ilaçlar ve Doğal Yöntemler

Bu konuda çeşitli ilaçlar aktarlarda satılan bitkisel ürünler mevcut. Ama ben ciddi manada bir fayda veren ile tanışmadım. Biz bu sorunun ameliyat ile kesin ve kalıcı bir şekilde çözüleceğini düşünüyoruz. 

Penis kalınlaştırma ameliyatı olanlar

Bu ameliyatı olan hastalarımız büyük oranda memnun kalırlar. Çünkü gözle görülür bir şekilde peniste kalınlaşma görülür. Kullanılan sigara oranına ve yeme içme alışkanlıklarına göre kalınlık azalır. Ama bu hiç bir zaman sıfıra inmez. Bu yüzden performanslı bir işlem denebilir. 6 ay sonra tekrar yapılabilir.

Penis kalınlaştırma da yağlar hangi bölgeden alınır

Penis kalınlaştırmak için yağ ihtiyacımız var. Bu yağda yine sizden alınır. Genelde karın bölgesinden bel bölgesinden bu yağlar liposuction ile alınır. Sonrasında penis derisi altına transfer edilerek kalınlık sağlanır.