Penis Boyu Uzatma Ameliyatı

Home » Penis Estetiği Katagori » Penıs Boyu Uzatma

Penis boyu uzatma ameliyatı ortalama 1 saat süren ve hasta tamamen bayıltılarak hastane ortamında yapılan estetik bir operasyondur. Ameliyat sonrasında en az 2 cm kadar uzama, ve ortalama olarak da 4 cm kalınlaştırma sağlanabilir. Sigara tüketimine göre 6-8 ay sonra transfer edilen yağ da azalmalar görünmesi beklenen doğal bir neticedir. Penis boyu uzatma fiyatları işlemin ikisinin aynı anda veya tek tek yapılmasına göre değişiklik gösterir.

Eğer Penis kalınlaştırma ameliyatı ise aradığınız linke tıklayıp ilgili sayfaya gidebilirsiniz. Penis büyütme hakkında bilgi almaya devam etmek için aşağıda ki hızlı menü site yardımcı olabilir.

İyi okumalar!

İmza,
Zty Estetik içerik grubu

Penis Boyu Uzatma Ameliyatı [Video]

Penis Boyu Uzatma Ameliyatı

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Ben Uygun Hasta Mıyım ?

 • Eğer mikro penis iseniz
 • Penis boyu sizi rahatsız ediyorsa
 • Cinsel ilişkiden istediğiniz gibi zevk alamıyorsanız
 • Partneriniz penis boyundan memnun değilse
 • Penisiniz uzun ama kalın değilse
 • Doğuştan gelen genetik bir anormal küçüklük söz konusuysa

Bu gibi durumlarda pek çok erkeğin tercih ettiği estetik ameliyatlardan olmaktadır. Hatta erkek cinsel organı boyu normal ölçülerin üzerinde olmasına rağmen daha fazlasını için ameliyat olabilirsiniz. Bu işin estetik bir ameliyat olduğunu tıbbi bir gereklilik gerektirmediğini bilmenizi isteriz. Daha fazla sorunuz varsa iletişim hattımızdan form doldurarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Penis Büyütme Ameliyatında Beklentiler

İlk önce şunu bildirmek isteriz ki daha fazla para vererek daha uzun bir cinsel organ sahibi olamazsınız. 🙂 Çağrı merkezimize bu konuda ısrarcı olmamanızı rica ederek kısaca ameliyat ile neler kazanabileceğinizi neler kazanamayacağınız kısaca belirteceğiz.

Size Kazandırdıkları

 • Penis büyütme ameliyatı ile ortalama olarak 2-4 cm arasında bir büyüme sağlayacağız. Bu ortalama penis yapısına göre değişiyor hekimin bu ortalamayı belirleme şansı maalesef yok :((
 • Psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
 • Kalınlaştırma ile kombine yapıldığında ortalama olarak 4cm de peniste kalınlaşma olacak. ( 8 ay sonra bir miktar erime gözlemlenecek )

Mümkün Olmayanlar

 • Penis büyütme de çok daha fazla ödeseniz bile yukarıda belirtilen aralık dışında büyüme sağlanamaz.
 • Penis büyütme ameliyatı ile penisin uç kısmı büyümeyecek
 • Tekrar tekrar ameliyat olsanız bile penis büyümesi daha da artmayacak.
 • Penis büyütme ameliyatını hayatınızda sadece bir kez olabilirsiniz.

Yurt Dışından Gelen Hastalarımız için

Türkiye veya İstanbul dışından gelen hastalarımız için extra bilgilendirme gerekmektedir. İstanbul da kalma süresi pansuman, kontrol ve hastane yatışları için özel planlama yapılması gerekiyor. Eğer sizde İstanbul dışından geliyorsanız bu konu hakkında yazılan yurt dışı hasta prosedürleri adlı makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Penis büyütme ameliyatı öncesi ve sonrası

Ameliyat olmadan önce yapılması gerekenler var. Aslında bizim süreci rahat işletebilmemiz için bilmemiz gerekenler bilgiler. Sonrasında ise sizin yapmanız gerekenler olacak. Bunları harfiyen uyguladığınızda ameliyat sonrası da oldukça konforlu geçecektir.

Ameliyat öncesi

 • Sürekli kullandığınız ilaçların bize iletilmesi
 • Varsa kronik rahatsızlıklarınızı bilmemiz ( Şeker hastalığı, romatizma veya hormonel hastalıklar )
 • Ameliyat tarihi belirleme ve gidiş – dönüş uçak biletlerinin resimlerinin bize gönderilmesi
 • Vücuttan yağ alınacak kadar vücutta yağ var mı yok mu tespit edilmesi
 • Sigara tüketimi. Tüketiliyor ise, günde ne kadar tüketildiği
 • Alkol tüketimi ve sıklığının bildirilmesi
 • Penis bölgesinde herhangi bir yara ve hastalık olup olmadığının tespiti
 • Yaşı 50 ve üzeri hastalarda özel tetkiklerin yapılması ve sonuçların olumlu olması

Ameliyat sonrası

 • Ameliyattan bir gün önce su veya yemek yememek
 • Ameliyat günü yanınızda bir refakatçı bulunması faydalı olabilir.
 • Ameliyat sonrası bir gün süre ile hastane de yatış
 • Ameliyat sonrası 30 gün cinsel pehriz uygulanması
 • 20 – 30 gün havuza veya denize girilmemeli
 • Verilen ilaçların gününde ve saatinde kullanılması
 • 3 gün sonra kontrol için kliniğe kontrol için gelmek

Cerrahi Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Ameliyat hastane ortamında duruma göre lokal duruma göre genel anestezi ile yapılabilir. Ameliyat süresi değişkendir. Gerekli durumlarda bir gün süre ile hastanede kalınması gerekebilir. Ameliyatta genel olarak penis boyu yoktan var edilerek büyük bir oranda uzatılmaz. Gene var olan penisin görünmeyen kısmına müdahale edilerek ameliyat yapılır. Penisin kök kısmında ki penis bağları kesilerek bir müdahale yapılır. Bu sayede uzama sağlanır. Ayrıca dış yüzeydeki derinin de uzatılması için Z plasti denilen teknikler uygulanarak ameliyat tamamlanır.

Bir diğer teknik penisin üst kısmında direk asıcı bağların kesilmesidir. Bu teknik klinikte uygulanmamaktadır. Asıcı bağların kesilmesi penis asimetrisini bozduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden penisin altı kısmından penisin kök kısmını dışarıya almaya çalışıyoruz.

Penise penis dokusu eklemiyoruz!

Var olan penise ek yaparak doku eklenmez. Yapılan ameliyatta penisin içinde olan kök kısmı dışarıya alınır. Yani sizde zaten var olan ama vücut içinde olan kısmı dışarıya alırız. Bu da vücut yapınızın elverdiği şartlarda yaparız.

İdeal Penis Boyu Ölçüleri 

Yaşa, ırka ve kiloya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ama ortalama olarak bir ideal penis boyu vardır. Normal gevşek halinde bir penis ortalama olarak 6 cm olması beklenirken, ereksiyon halinde yani sertleşmiş bir peniste ortalama uzunluk ise, 12 cm civarındadır. 

Kimlere Penis Boyu Uzatma Ameliyatı Yapılmalı 

Standart ölçülerin altında olan erkeklere bazı durumlarda penis boyu uzatma işlemi yapılabilir. Aynı zamanda cinsel ilişki esnasında doğan yetersizliklerde bu ameliyatı olma nedenleri arasında yer alır. Eğer partnerler tatmin olmuyor ise, uzatma işlemi yapılabilir.

Bu ameliyatı olmadan önce hastanın bilmesi gereken en önemli bilgi, cinsel organına yoktan var edilecek bir penisi büyütmenin mümkün olmadığıdır. Çünkü fiziksel ölçüleri üzerinde oynamalar yaparak penisin bir kaç cm boyu uzatılır. Yoktan penis var edilip uzatılamaz. Hastanın bunu bilmesi gerekir. Büyük beklentiler içerisine girmemesi ve makul seviyelerde bir büyümeyi bilip ona göre ameliyat olması gerekir.

Operasyon Karnesi
.

Soru Cevap
Operasyon Süresi 1 Saat
Operasyon Yeri Hastane
Anestezi Türü Genel
Ağrı Sızı Az veya Hiç
İşe Başlama 3-7 Gün
İlk Banyo 3 Gün
Tam İyileşme 1 Ay
Tekrar Gerektirir mi 8 Ay Sonra Sadece Kalınlaştırma
Spor Kardiyo 30 Gün
İz Kalır Mı İz Kalır Ama Görünmez
Yaş Sınırı 18
Dikiş Alımı Alınmaz
Yatış Süresi Bir Gece
İlk Kontrol 4 Gün Sonra

.
İstanbul Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Bu makaleyi ilk açtığınızda hemen fiyat bilgisi görmek istediğiniz biliyoruz ve en az bizde sizin kadar direk fiyatı yazmak isterdik. Fakat Türkiye kuralları buna müsaade etmiyor. İstanbul da olan klinik de bu işlem sıklıkla yapılmasına rağmen, fiyatı en hızlı öğrenmenin yolu WhatsApp hattımızdan yazmak olacaktır.

Eğer WhatsApp kullanmıyorsanız mail gönderebilir veya iletişim sayfamızda ki formu doldurarak size mail olarak fiyat bilgisi verilmesini talep edebilirsiniz.

Türkiye de penis uzatma ameliyatı

Türkiye de bu ameliyat çok sık ve başarılı sonuçlar vermekte. Ama en önemli özelliği ise fiyat avantajı olmaktadır. Çünkü Avrupa ve Amerika fiyatlarına göre gerçekten büyük avantajları var. Yani bir kişi uçağa atlayıp İstanbul a gelse yine de fiyat bazında çok daha karlı bir şekilde ameliyatını olabilir.

Elle penis büyütmek mümkün mü

Teknik olarak mümkün değildir. Ameliyat olmadan başka hiçbir yöntem ile penis kendiliğinden büyümez.  Bazı ilaç veya kremler de sadece zaman ve para kaybıdır. Elle mastürbasyon veya sık cinsel ilişki penisin doğal olarak uzamasını sağlamaz.

Penis boyu uzatma ameliyatı tekrar gerektirir mi

Hayır tekrar gerektirmez. Uzatma ameliyatları tek sefer yapılır. Ama kalınlaştırma ameliyatları birkaç sefer tekrar edebilir. 6 ay aralıklar ile ameliyat tekrar edilerek kalınlaşma arttırılabilir.

İstanbul estetik cerrahi piyasasında her kez bu ameliyatı yapmıyor. Aslında el alışkanlığı ve bilgi gerektiren bir işlem.  İstanbul’ da penis büyütme ameliyatı için 4 gün kalmanız yeterlidir. Muayene pansuman için bu süre yeterli. Misafirlerimiz için şehir içi transfer ve otel planlaması da yapılmaktadır.

Üroloji doktorları mı yapar

Bu ameliyat her ne kadar penis ile yapılacak olsa bile, aslında estetik ve plastik cerrahlar tarafından yapılır. Çünkü bir işlevsellik için değil, aslında estetik olarak işlem saplanır.

Penisin uç kısmında büyüme olur mu

Bu ameliyatlar ile penisin gövde uzatılır. Yani penisin uç kısmında ki mor alana herhangi bir dolgu veya başka bir müdahale yapılmaz.

Penis büyütme ameliyatı işemeye engel mi

Bu ameliyat ile işeme fonksiyonu olumlu veya olumsuz bir şekilde etkilenmez. Yani ameliyat öncesinde ne ise, aynen ameliyat sonrasında da öyle devam eder.

Ameliyat sonrasında iz kalır mı

Penisin alt kısmında minik bir kesi ile bu ameliyat yapılır. Ameliyat izi belli belirsizdir. Yani fark edilmesi çok zordur. Hele üzerinden bir sene geçtikten sonra bir kişinin bu izi fark etmesi neredeyse imkansı hale gelir.

Ameliyat kaç saat sürer

Penis uzama ve kalınlaştırma ameliyat İstanbul şartlarında ortalama bir saat sürer. Bu işlemlerden biri yapılır ise, ortalama 40dk süren bir işlemdir. Hastane de genel anestezi ile bu ameliyat yapılır.

İstirahat raporu verilir mi

Penis ameliyatı olduktan sonra bir ay süre ile ağır kaldırmamak lazım. Eğer böyle bir işte çalışıyor iseniz, bu rapor verilebilir.

Yaş sınır var mı

Ergenlik dönemi bitmiş ve 18 yaşını doldurmuş bir hasta bu ameliyatı olabilir. Bu yaş grubunun altı için anne veya baba onayı gerekmektedir. Eğer onay varsa ve hasta ameliyata uygunsa yapılabilir.

Ameliyat sonrası ne zaman işe dönebilirim

Ortalama olarak bir iş yapmıyorsanız bir hafta sonra işe dönebilirsiniz. Eğer ağır bir işiniz varsa bu süre 1 aya kadar uzar. Bu vücut yapınıza göre doktor belirler.

Ağrılı bir işlemdi

Penis uzatma veya kalınlaştırma ameliyatı ağrısı olan ameliyatlar değildir. Ameliyat sonrasında verilen bazı ilaçlar ile ağrı sıfıra yakın olur. Ama siğara içmemeniz gerekiyor eğer içiyorsanız kendinizi biraz tutmanızda fayda var.

Penis Boyunun Orgazma Olmaya Etkileri Var mı ? 

Penis boyu dışarıdan bakıldığında büyük ve uzun olduğu kadar kadında cinsel hazzı o derece yukarıya çıkacağı düşünülür. Aslında bu kanı yanlış bir kanıdır. Çünkü 10 cm bir penis orgazma olmak için yeterli bir uzunluktur. Erkeklerde genelde penis boyu küçük olanlar psikolojik olarak kendilerini kötü hissetmelerine neden olabiliyor. 

Aslında durum penisin boyu ile alakalı değildir. Cinsel ilişki esnasında partnerlerin tüm vücutları ile ruhen ve bedenen ilişkiyi yaşamaları penis boyundan daha önemlidir.

Penis Uzatma Ameliyatı Sonrası Peniste His Kaybı Yaşanır mı ?

Penis büyütme ameliyatı sinirleri damarları etkileyen bir şey değil. Yani ameliyat öncesinde ki yaşadığınız his neyse, ameliyat sonrasında da bu his devam eder. Ameliyatın bir olumsuz yönde etkisi olmaz.

Penis Uzatma Sonrasında Sertleşme Problemi Yaşanır mı ? 

Penis uzatma ameliyatı sonrasında yapılan uygulama ereksiyona bir olumsuz etki oluşturmaz. Ameliyat öncesi durumunuz neyse aynen devam eder. Farklılık olmaz.

Penis Boyu Uzatma Ameliyatı Erken Boşalma Sorununu Giderir mi ?

Penis boyu uzatma ameliyatı Sonrasında erken boşalma tedavi edilmez. Bu ameliyatın bu konu ile alakası yoktur. Bu sorunu gidermek için yapılan başka uygulamalar vardır. Penis boyu uzarken başka hiçbir penis sorunu uzatma dışında giderilmez veya iyileştirilmez.