uçuş planı
konaklama ver 2.0
transfer Ver 3.0

Zty Sağlık Uluslararası Hasta Organizasyon

Bu başarının arkasında özveri, disiplin ve profesyonellik var. Sizin ne istediğinizi bilen bir ekip var. Doğru Planlama, Doğru Zamanlama, Doğru Operasyon.

 ‘’Zty Sağlık Ekibi olarak bu serüveni sizden öncekilere yaşattığımız gibi siz ve sizden sonra gelecek tüm misafirlerimize yaşatacağımızdan eminiz’’.

  “Tıpkı Sizden Öncekiler Gibi”

BİZİ TANIYIN!

zty sağlık tanıtım videosu

En Sık Yaptığımız Estetik Operasyonlar

Zty Sağlık Turizmi olarak hem yurt içi hem de yurt dışından gelen hastalarımızı en iyi şekilde ağırlamakta ve onlara ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz.
Alanında uzman hekimlerimiz ile birlikte en çok tercih edilen; yağ aldırma, karın germe, saç ekimi operasyonları, badem göz estetiği, diş estetiği, vücut estetikleri, yüz estetikleri, jinekomasti, vajina, penoplasti ameliyatları gibi ameliyatlı ve ameliyatsız estetikleri de beraberinde yapmaktayız.
Operasyonlarınızın başından sonuna kadar yanınızda olmaktan ve sizleri ailemizde görmekten mutluluk duymaktayız.

Göğüs Estetiği
Popo Estetiği
Liposuction
Burun Estetiği
Göz kapağı Ameliyatı
Jinekomasti
Saç Ekimi
Fransız Askısı

Zty Sağlık Hasta Yorumları

İstanbul dışından veya Türkiye dışından gelen hastalarımızın bizim için yaptığı yorumlar. Tercih etmelerinde ki sebepler ve Avrupa şartlarına göre Türkiye de ameliyat olmanın avantajlarını anlattılar.

Hollanda dan geldim. Zty sağlık ile İnternet ortamında tanıştım. Hem eşime silikon protez takıldı hemde bana burun estetiği yapıldı. Özellikle transfer ve asistan hizmetleri insanı cezbediyor. Her şey çok iyi idi, Zty sağlık ailesini herkese tavsiye edeceğim her şey için teşekkürler.

Hasta Avatar Ver 2.0Hüseyin, Hollanda

Benim Zty Estetik ile tanışmam instagram dan. Kepçe Kulak görselleri çok hoşuma gitti. İlk önce insan bir korkuyor ama sonrasında özellikle çağrı merkezinin ilgisi beni Türkiye ye çekti. Asistan hizmetleri çok ilginç yanımdan hiç ayrılmadı hepsine çok teşekkürler.

Hasta Avatar 2 Ver 2.0Ali, Almanya

Karın bölgesinde yağlanma vardı. Karın germe olur diye düşündüm ama yanılmışım. Sadece liposuction ile karın düzleşiyormuş. Bana kalsa yanlış ameliyat olacaktır. Asistanın uyarısıyla doğru ameliyatı olduk. Ağırlama ve ilgi üst seviye. Memnun kaldık inş sizde memnun kalırsınız.

Hasta Avatar 3 Ver 2.0Kanire, Azerbaycan