Burun Ucu Kaldırma

Home » burun estetiği katagorisi » Burun Ucu Kaldırma

Kırık Burun Estetiği Video

Burun Ucu Estetiği Nedir ? 

Burnu kaldırma işlemi gibidir. Burun estetiği de tamamen burun yapısına değil de, sadece uç kısma yapılan müdahalelere burun ucu estetiği denir. Birçok farklı yöntem ile burun ucuna şekil verilebilir. Bazen de isteğe göre bu işlem yapılabilir. Burun yapısı bozulmadan bu işlemler rahatlıkla uygulanabilir. Hastane de bile olmasına gerek olmayan farklı yöntemler ile estetik ihtiyacınız giderilebilir.

Burun Ucu Estetiği Nedir

Burun Dolgusu Nedir?

Burun dolgusu başarılı ameliyatsız yöntemler arasında yer alır. Hastanın kendi yağları liposuction yöntemi ile toplanarak burun bölgesine transfer edilerek işlem yapılır. Kalıcılığı botoksa göre çok daha fazladır. Bir botoksun etki süresi ortalama 8 ay iken, burun dolgusu ile bu süre 5-6 yıla kadar çıkabilir. Uygulaması yine klinik ortamında yapılabilen işlemler arasındadır. Aynı gün içerisinde normal hayatına devam edebilir. Ağrı ve sızı oluşmaz. Burun ucu kaldırma için de uygulanır.

Burun Dolgusu

Cerrahi Olarak Burun Ucu Kaldırma Nasıl Yapılır?

Hastayı ameliyat ederek yapılan müdahalelerdir. Bu müdahaleler ile burun kalıcı olarak yeni şeklini alır. Ameliyat süreleri normal burun ameliyatlarına göre çok daha azdır. Ameliyattan sonra gerekli durumlarda bir gün süre ile hastanede kalınması gereklidir. Lokal anestezi uygulanıp uygulanmamasına göre değişmektedir. Bazen de buna gerek olmaz. Hasta aynı gün içerisinde taburcu edilir. Hastanın istediğine göre bu bölge şekillendirilebilir. Ama burun yapısı ve yüz yapısına çok aykırı olacak durumlarda, biz buna müdahale ederiz. Çünkü istediği ameliyat sonrası hüsran olacaksa buna göz göre göre izin veremeyiz.

Burun Ucu Kaldırma Fiyatları

Söz konusu olan burun ucu estetiği ameliyatı fiyatları belirlenirken bir çok kritere bakılmaktadır. Genel olarak burun ameliyatlarında ise burundaki şekil bozukluğunu, kemik ve kıkırdak yapısını, burun kemiği, burun delikleri, bunlara bağlı olarak tüm uygulanacak müdahaleye göre tüm unsurlar dikkate alınmaktadır. Genel olarak estetik ameliyatları fiyatları belirlenirken yapılacak operasyona, kullanılan malzemeye, kliniğe ve doktora göre belirlenmektedir. Burun ucu ameliyat fiyatları da bu şekilde belirlenir.